ESS CROSSBOW SUPPRESSOR 2X+ KIT: CLEAR, COPPER & GRAY

#740-0388

New product под заказ

Двоє очок плюс одна лінза за ціною одних!

More details

$130.00

This product is no longer in stock
 
More info

Забудьте про змінні лінзи! Тепер у вас є двоє очок, а це означає, що ви можете швидше адаптуватися до навколишніх умов або навіть позичити одні товаришу. У комплект входять стандартні ESS Crossbow із прозорою лінзою та ESS Crossbow Suppressor із висококонтрастною лінзою Hi-Def Copper Lens, плюс одна стандартна сіра лінза для яскравого сонячного дня. Усі три лінзи, зрозуміло, взаємозамінні.

ESS Crossbow Suppressor™ - це балістичні окуляри, спеціально розроблені для носіння зі стрілецькими навушниками та переговорними пристроями. Тонкі дужки не створюють дискомфорт під навушниками і забезпечують щільне прилягання амбушюр не пропускаючи звук.

 

іншому модель Suppressor™ - це ті ж добре знайомі окуляри серії Crossbow®. Полікарбонатні лінзи товщиною 2,4 мм забезпечують чітку та ясну картинку без дисторсійних спотворень (ESSOPTICS™). Фірмова технологія ClearZone™ FlowCoat перешкоджає появі на лінзах подряпин та їх запотіванню. Оправа DedBolt™ допоможе Вам швидко і без зайвих зусиль зробити зміну лінз, при цьому забезпечує їхнє надійне утримання при балістичному ударі.

 

Пробуй. Адаптуй. Відрізняйся

Як частина серії ESS Cross-Series™ всі компоненти Crossbow® сумісні та взаємозамінні із серіями ESS Crosshair™ та ESS Suppressor™. Наприклад, Ви зможете удосконалити окуляри Crossbow Suppressor™ будь-якої зі змінних лінз Crossbow®.

         

• Повний захист від високошвидкісних уламків і фрагментів відповідно до вимог військового стандарту U.S.MIL SPEC MIL-PRF-32432 (GL) за секунду), цивільного стандарту екіпірування для промислової безпеки ANSI Z87.1-2010, MCEPS, U.S. Federal OSHA та європейського CE EN 166 FTKN

• Ергономічна облягаюча оправа перешкоджає проникненню піску, пилу та вітру в очі, а також забезпечує максимально широке поле зору.

• Стійкі до механічної дії лінзи з 2,4 мм. полікарбонату з покриттям, що перешкоджає появі подряпин та запотіванню.

• 100% захист від UV випромінювання

• Допускають встановлення поляризаційних лінз та діоптричної вставки

Комплектація:

  • У комплект входять двоє очок: стандартні ESS Crossbow з прозорою лінзою (світлопропускність 90% для роботи вночі) та ESS Crossbow Suppressor з висококонтрастною лінзою Hi-Def Copper Lens (світлопропускність лінзи 32%). Лінза відмінно підходить для використання на місцевості, де переважають зелені чи сині кольори: ліс, гори, морський берег. Плюс сіра лінза для яскравого сонячного дня (світлопроникність 15%)
  • Жорсткий кейс на блискавці
  • Серветка-чохол із мікрофібри
  • Чорний ремінець для носіння окулярів на шиї
  • Буклет та фірмова наклейка

Опис на сайті виробника

Write a review

ESS CROSSBOW SUPPRESSOR 2X+ KIT: CLEAR, COPPER & GRAY

Двоє очок плюс одна лінза за ціною одних!

Write a review

 
Comments(0)

Наразі коментарі відсутні.

Recently Viewed

Specials

Other products in the same category